Prize Giving

.
Most Appearances - Keith Bell + David Thompson

.
.Most Appearances - Chris Rhodes + Sally Ward

.
Most Appearances - Rhona Fraser + Sandra Coy

.
D Course - Mixed Winners - Michael Sullivan + Jayne Miller

.
D Course - Female Winners - Jenny Blackwood + Laura Barraclough

.
D Course - 3rd - Brad Connor + Jason Inman

.
D Course - 2nd - Alec Keith + Megan Keith

.
D Course Winners - Adam Forrest + Jack Forrest

.
C Course - Vets Winners - Chris Rhodes + Sally Ward

.
C Course - Mixed Winners - Chris Godfree + Jane Emslie

.
C Course - Female Winners - Bryony Harding + Rebecca Harding

.
C Course - 4th - Thijs van Leeuwen + Marnix van den Berg

.
C Course - 3rd - Kate Charles + John Slater

.
C Course - 2nd - Donald Slater + Damon Davies

.
C Course - Winners - Sam Gomersall + Jack Gomersall

.
B Course - Vets Winners - Rowena Browne + Karen Nash

.
B Course - Mixed Winners - Jonathan Aylward + Kate Boobyer

.
C Course - Female Winners - Elsie Riley + Claire Hopkins

.
B Course - 4th - Mark Potts + Spencer Sheldon

.
B Course - 3rd - Alasdair McCallum + Tommy Begley

.
B Course - 2nd - Jon Shepherd + John Hitchen

.
B Course - Winners - Joe Farnell + Hazel Farnell

.
A Course - Vets Winners - Richard Dearden + Bryan Stadden

.
A Course - Mixed Winners - Toby Johnson + Diana Challands

.
A Course - Female Winners - Jo Buckley + Barbara Lonsdale

.
A Course - 4th - Jack Redvers Harris + Eleanor Johnstone

.
A Course - 3rd - Chris Dale + Tim Wiggins

.
A Course - 2nd - Chris Jones + Hannah Moulton

.
A Course - Winners - Iain Embrey + Andrew Reeve

.
Score Course - Vets Winners - Phil Scarf + Jackie Scarf

.
Score Course - Mixed Winners - Susan Blackwood + Ian Blackwood

.
Score Course - Female Winners - Katy Boocock + Fiona McDonald

.
Score Course - 4th - Ben Stansfield + Pat Bartlett

.
Score Course - 3rd - Ian Jones + Jeff Powell Davies

.
Score Course - 2nd - Kenny Leitch + Digby Harris

.
Score Course - Winners - Konrad Rawlik + Jasmin Paris

.
Elite Course - Vets Winners - Tim Laney + Mike Prince

.
Elite Course - 3rd - Tim Morgan + Alistair Masson

.
Elite Course - 2nd - Helen Bonsor + Andy Fallas

.
Elite Course - Winners - Steve Birkinshaw + Neil Talbott

 

Please join the LAMM email mailing list to receive regular updates about the LAMM

Route planning above Loch Duich

The clouds over mid camp

Racing together - the spirit of the event

Lowe Alpine Mourne Mountain Marathon